Právě si prohlížíte Tipy na dárky pro důchodce

Tipy na dárky pro důchodce

Z veřejné diskuze vyplývá, že výběr vhodného daru pro prarodiče bývá nejtěžší. Aktuální záliby a nálady starších lidí jsou nevyzpytatelné. Zároveň snaha zavděčit se a udělat prarodičům radost bývá největší. Nechte se inspirovat několika nápady na dary pro všechny dědečky a babičky.

1. Společný čas

Stejně jako ve většině případů bude společně strávený čas nejhodnotnějším darem. Pozvěte své blízké do cukrárny, nebo na dobré jídlo. Dalším tipem může být například společná návštěva muzejního komplexu Národního muzea. Přehled aktuálních expozic naleznete zde.

2. Relax a péče

Pro ženy může být vhodný dárek poukaz na návštěvu pedikúry. Dle vitality a zdraví prarodičů lze uvažovat i s dalšími možnostmi relaxačních služeb, jako jsou masáže, saunové světy atd.

3. Dárky pro zahradničení

Pokud Vaši prarodiče rádi zahradničí, představujeme tip dárkové balení – Květiny našich prababiček.

4. Jídlo

Úspěch u všech prarodičů určitě budou mít různé dobroty a pochutiny. Osvědčené jsou směsi oříšků (zejména pistácií a kešu ořechů). Dále bonboniéry a čokolády. Zde především hořké a vysokoprocentní čokolády. Dále zajímavé můžou být i sypané a porcované čaje. Důchodce potěšíte kvalitním domácím medem ideálně přímo od včelaře.

5. Konkrétní tipy

Stále nevíte? Zkuste se inspirovat několika konkrétními tipy.

Kategorie – Dárky pro prarodiče

Napsat komentář